Nagłówek strony Dobre-Interesy.pl
Tylko Dobre Interesy
Podzespoły komputerowe, telefony i artykuły BHP we Wrocławiu...
https://elegantka-mosina.pl

Komputery, telefony i akcesoria BHP

Wielobranżowy sklep z tanimi komputerami, telefonami GSM oraz art. BHP

Firma Avangarda Net istnieje od 2010 roku. Początkowo zajmowaliśmy się tylko tematyką usług internetowych, by w 2013 roku zacząć sprzedaż. W naszych zasobach znajdują się zasadniczo produkty z trzech kategorii, mianowicie: komputery (w tym laptopy, notebooki i podzespoły), telefony GSM (w tym smartfony i akcesoria), artykuły BHP.

Dziś zajmujemy już spory magazyn w Trzebnicy pod Wrocławiem, w którym gromadzimy wszystkie nasze produkty. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami i na stronę naszego sklepu w serwisie allegro.pl.

Nasza misja

Nasza misja, to zadowolenie klienta

Misją naszej firmy jest dostarczanie produktów najwyższej jakości w najlepszej cenie. Sprowadzamy tanie komputery, telefony i akcesoria BHP - czyli artykuły niezwykle potrzebne w codziennym życiu. Bez nich współczesny świat nie mógłby swobodnie komunikować się i produkować.

Marzeniem Avangardy jest zadowolenie każdego klienta na tyle duże, że z chęcią wróci on do naszeg o sklepu po kolejne sprawdzone i dobre produkty. Wierzymy, że również z Państwa pomocą może się to udać, dlatego liczymy na uwagi i sugestie.