Internet nie zasypia. Nigdy.

Internet nie zasypia. Nigdy.

Internet stał się dla wielu z nas nieodłączną częścią dnia codziennego. Rytm dnia każdego człowieka wygląda mniej więcej tak, że kiedyś dzień się kończy. Każdy dzień od dnia oddziela noc, a wtedy najczęściej większość z nas smacznie śpi.

 

Czy wiesz co się dzieje w Internecie, podczas gdy Ty śpisz?

Może używasz Internetu tylko prywatnie, może także służbowo lub potrzebujesz go do nauki. W każdej chwili kiedy go potrzebujesz – on jest. Ty śpisz, on jest. Jakby czekał na Ciebie w gotowości. Prowadząc stronę www, bloga, fanpage – czy myślałeś co się dzieje, kiedy śpisz? Dochodzi do tego kwestia strefy czasowej. Podczas gdy my kładziemy się do snu, gdzieś na świecie ktoś właśnie się budzi i rozpoczyna swój dzień. Internet jest wszędzie i czeka w gotowości na każdego, kto do niego zajrzy. W ciągu każdej minuty, w Internecie pojawia się ponad 4 miliony polubień na Facebooku. Wyobraź sobie co się dzieje podczas gdy Ty śpisz około 8 godzin. Internet to nieskończoność, która ciągle trwa.

 

Zobacz ile się dzieje w Internecie w ciągu 1 minuty :)

Sporo prawda? No właśnie. Jeśli tak wiele można uzyskać w ciągu minuty, pomyśl o tym, że nie warto zostawiać Twojej strony bez opieki przez dłuższy czas. Podczas Twojej nieobecności, możesz uzyskać wiele polubień, komentarzy czy opinii. To akurat jest korzystne jednak w tym samym czasie możesz otrzymać negatywną opinię bądź niepokojącą wiadomość. Warto na takie sytuacje reagować od razu, aby jak najszybciej wyjaśnić sytuację. Szybka reakcja na pozytywną komunikację może równie dobrze wpłynąć na wizerunek Twojej firmy! Dlatego warto być na posterunku nie tylko, gdy wiesz, że się coś dzieje… ale również wchodząc w dyskusje z fanami dziękując za pozytywne opinie lub po prostu z nimi rozmawiając o fajnej pogodzie i kotach :)

 

A Ty – ile jesteś w stanie zrobić w ciągu jednej minuty? :)

 

Related Posts

Leave a reply